Memy po meczu Polska - Albania. Strzelcie im gola i pędem do szatni. Peszko: U nas butelkami się nie rzuca

Memy
To było piekło! Polscy piłkarze wywieźli trzy punkty z gorącego stadionu w Albanii. Po golu Karola Świderskiego na Biało-Czerwonych poleciały z trybun stadionu w Tiranie butelki, kubki po piwie i inne przedmioty. To był prawdziwy atak! Piłkarze Paulo Sousy dzielnie jednak przetrwali bombardowanie i po przerwie zarządzonej przez sędziego wrócili z szatni i dowieźli wynik 1:0 do końca. Nic dziwnego, że w sieci zaroiło się od memów. Głos na temat butelek zabrał nawet, a jakże, Sławomir Peszko. Obejrzyjcie je w galerii. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Memy po meczu Polska - Albania 12.10 2021

Losy tego meczu ważyły się do ostatniej chwili. Nie tylko ze względu na wynik, ale i wydarzenia, które nastąpiły po strzeleniu gola przez Karola Świderskiego. Napastnik PAOK Saloniki wyrósł na jokera w talii Paulo Sousy, trafiając z zadziwiającą regularnością, mimo że na boisku nie spędza tylu minut, ile Robert Lewandowski czy Adam Buksa. We wtorek na stadionie w Tiranie wykorzystał kapitalne podanie innego z rezerwowych w tym spotkaniu Mateusza Klicha.

Niepotrzebnie pobiegłem w ich kierunku świętować, ale byłem pod wpływem emocji - mówił dla Polsatu Sport Karol Świderski, który po zdobytej bramce znalazł się za linią końcową tuż obok trybuny z najbardziej zagorzałymi kibicami Albanii.

Albania - Polska 1:0 w Tiranie 12.10 2021

Tuż po zdobyciu przez Polaków gola na ich głowy poleciały różne przedmioty, w tym ciężkie, pełne wody butelki, a także kubki po piwie i kawie, a nawet zapalniczki i telefon komórkowy. Sędzia nakazał obu drużynom zejście do szatni, a na trybuny wkroczyła policja. Na szczęście po kilkudziesięciominutowej przerwie mecz można było kontynuować i ostatecznie Polska wygrała 1:0, awansując na drugie miejsce w grupie I eliminacji mistrzostw świata Katar 2022.