(© fot. bożena wojtas)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Obecnie trwa już procedura przetargowa dotycząca przystosowania niezagospodarowanych pomieszczeń w budynku krytej pływalni w Limanowej na kawiarenkę, gabinet odnowy biologicznej oraz siłowni. Ponadto w ramach drugiego etapu inwestycji do 15 kwietnia pojawić się ma również sauna, solarium, squash oraz kręgielnia.

Na nową nawierzchnię wciąż czeka szutrowa droga dojazdowa do krytej pływalni. - Ten odcinek drogi będzie wyłożony asfaltową nawierzchnią jak tylko pojawią się sprzyjające warunki pogodowe - zaznacza J. Ruchała.

Zobacz także: Otwarcie basenu w Limanowej (ZDJĘCIA)

Przypomnijmy kryta pływalnia w Limanowej w ciągu pierwszych trzech dni swojego funkcjonowania przeżyła prawdziwe oblężenie. W sumie z wodnych kąpieli skorzystało 3,2 tys. osób. W trakcie trzech bezpłatnych dni wszyscy chętni mogli bez ograniczeń korzystać z atrakcji limanowskiej pływalni.

- Jestem zachwycony wzorowym zachowaniem użytkowników obiektu. Dzięki systematycznej wymianie osób, obyło się bez kolejek - mówi Janusz Ruchała dyrektor basenu.

Niedziela była pierwszym dniem kiedy za wodną kąpiel trzeba było już zapłacić. Za godzinę wodnych atrakcji 8 zł w przypadku biletu normalnego, a 6 zł biletu ulgowego. - Po darmowej trzydniowej promocji w niedzielę odwiedziło krytą pływalnię ponad 600 osób, od poniedziałku dziennie odwiedza nas między 300 a 400 osób - mówi J. Ruchała. - Największe zainteresowanie jest w godzinach popołudniowych, ale rano mamy już grupę kilkunastu osób, która swój dzień rozpoczyna od godzinnego pobytu na basenie.

Pływalnia póki co najmniejszym zainteresowaniem cieszy się w godzinach przedpołudniowych. Jednak, jak podkreśla dyrektor, sytuacja ta wkrótce ulegnie zmianie. - Ten czas będzie przeznaczony dla młodzieży szkolnej, która będzie w ramach zajęć korzystała z obiektu - podkreśla dyrektor.

Sportowetempo.pl. Najlepszy serwis sportowy.

Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: Strach w Krakowie: ktoś podpala auta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!